Biz "ALPERMAK"ız
"KALİTE ÜRETİYORUZ"

Firmamız 2009 yılında faaliyetlerine fason talaşlı imalat ve kalıp imalatı ile başlamıştır. Zaman içersinde fason parça imalatını bırakmış ve kalıp imalatına ağırlık vermiştir. Ağırlıklı olarak plastik kalıp imalatı yapan firmamız metal enjeksiyon kalıplarında da tecrübesini artırarak bugünlere gelmiştir. Artan müşteri talepleri neticesinde 2011 yılında ilk plastik enjeksiyon makinesi alınmış ve plastik parça üretimine başlanmıştır.

Bugün itibariyle firmamız kalıp hanesinde 2 adet CNC dik işlem merkezi, 1 adet dalma erozyon, 1 adet kalıpçı freze ve diğer makine ve ekipmanlarla kalıp üretimine devam etmektedir.

Firmamız plastik bölümünde ise 1 adet 80 Ton (150 gr), 1 adet 120 ton (250 gr), 1 adet 160 ton (350 gr) 1 adet 320 Ton (900 gr) olmak üzere 4 adet plastik enjeksiyon makinesi ile üretime devam etmektedir.

Firma olarak stratejimiz farklı sektörlere hizmet vermektir. Kalıp hane ve plastik üretimi olarak hizmet verdiğimiz sektörlerin çeşitliliği bize tecrübe kazandırmakta ve sektörel krizlerin doğurabileceği ekonomik sıkıntılara karşı daha dirençli olmamızı sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları şunlardır:
• Otomotiv (otobüs iç aydınlatma, havalandırma parçaları)
• Makine (çeşitli makine parçaları)
• Tarım (zirai ilaçlama makine parçaları)
• Hayvancılık (tavukçuluk ekipmanları, büyükbaş hayvancılık ekipmanları)
• Gıda (Çay kazanı parçaları)
• Mobilya (plastik kulp, plastik ayak vb.)

 

video-alpermak-görsel-0521video-alpermak-görsel-0522
1
Merhaba...
Sizen Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by